سامسونگ گوشی‌های پرچمدار گلکسی S9 را با همان ظرفیت باتری گلکسی S8 سال گذشته معرفی کرد. با وجود آن‌که کوالکام در پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ قول بهبود ۳۰ درصدی در مصرف باتری را داده است، برخی از کاربران ابراز نگرانی کردند که باتری‌های ۳۰۰۰ و ۳۵۰۰ میلی‌آمپری برای این دستگاه‌ها ایده‌آل نخواهد بود.

البته با گجتی که در ادامه به شما معرفی می‌کنیم می‌توان تا حد زیادی این نگرانی را به فراموشی سپرد. کاربران گوشی گلکسی S9 پلاس سامسونگ در ایالات متحده می‌توانند با استفاده از قاب تولیدی ZeroLemon به ظرفیت باتری ۵۲۰۰ میلی‌آمپری دست پیدا کنند.

کمپانی سازنده تضمین داده که با استفاده از این قاب حدود ۱۱۵ ساعت به زمان آماده به‌کار، ۳۰ ساعت به زمان مکالمه و ۶۱ ساعت به زمان پخش موسیقی افزوده خواهد شد. البته این اعداد به موارد زیادی بستگی دارند و با عملکرد واقعی دستگاه تفاوت‌هایی خواهد داشت.

ZeroLemon

در پنل پشتی ZeroLemon دکمه پاور LED با چهار رنگ وجود دارد که به عنوان یک اعلان عمل می‌کند. این دکمه سطوح مختلف شارژ را نشان می‌دهد. هم‌چنین این چراغ می‌تواند باتری گلکسی S9 پلاس را خاموش و روشن کند. به هنگام خاموشی، عملکرد این قاب به صورت یک قاب معمولی خواهد بود. قیمت این محصول حدود ۴۰ دلار بوده در حال حاضر دسترسی به آن تنها در کشور آمریکا مقدور است. به این ترتیب فعلا مدل‌های دارای پردازنده اگزینوس امکان استفاده از این اکسسوری را نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.