فراتر از جاده ها، شعاری است که شرکت دوست داشتنی یوبی سافت در کنفرانس E3 سال ۲۰۱۷ برای دومین قسمت بازی The Crew انتخاب کرده است . The Crew 2 شباهت های بسیاری به نسخه اولیه این بازی دارد اما باید قبول کرد این بازی بسیار هیجان انگیز تر و زیبا تر از نسخه قدیمی است .

The Crew 2 یک بازی رانندگی- مسابقه ایی است که در یک محیط جهان باز رخ می دهد برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز در تاریخ ۲۵ اسفند ۹۶ (۱۶ مارس ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد . یوبی سافت این انتظار را دارد تا با فروش خوب این بازی و استقبال مناسب آن عنوان The Crew را باز هم ادامه دارد .

کمتر پیش می آید کمپانی یوبی سافت بازی ای را انتخاب کند و مورد استقبال طرفداران بازی های رایانه ایی قرار نگیرد . این کمپانی مشهور خاطره ها و هیجان های غیر قابل وصفی را برای گیمر ها خلق کرده است . زمان زیادی تا عرضه بازی جدید این کمپانی یعنی The Crew 2 نمانده است . همه اتفاقات به نظر در راستای شعار این بازی قرار دارد؛ فراتر از جاده ها.

The Crew 2 ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و دیگر قرار نیست به سمت موضوعات شبه‌جنایی رفته و داستان خاصی را دنبال کند و یک بازی اسپورت و نکته جالب این که دیگر فقط سوار ماشین نمی‌شوید و هواپیماها و قایق‌ها هم بخشی از وسایل نقلیه‌ی بازی را تشکیل خواهند داد.

همانطور که بیان کردیم بازی The Crew 2 در یک محیط جهان باز رخ می دهد .در این بازی که محیط آن در کشور آمریکا است مسابقات در چهار شاخه با انواع و اقسام وسایل نقلیه پیگیری می شود . شاخه مسابقات خیابانی، مسابقات off-road، مسابقات Pro و مسابقات آزاد (Freestyle) . نکته جالب این است که برای هر شاخه و سبک بازی وسایل نقلیه متفاوتی در نظر گرفته شده است .

همچنین در این مسابقات قابلیت منحصر به فردی یوبی سافت در نظر گرفته است و نام آن Fast Fav است .با استفاده از این ویژگی می توانید موقعیت مکانی خود را در یک لحظه به خشکی، دریا و یا آسمان تغییر دهید. مثالی که یوبیسافت برای این قابلیت ارائه داده این است که شما می‌توانید در حالی که در اتوموبیل خود در حال عبور از پل Golden Gate در سن‌فرانسیسکو هستید، موقعیت خود را در یک لحظه به قایقی که برروی آب قرار دارد، تغییر دهید.

در کنار موضوع جدید و پرهیجان ،بهره گیری از موسیقی های جذاب در کنار گرافیک خیره کننده همه و همه این نوید را به کاربران می دهد که با یک بازی فوق حرفه ایی را می دهد . در انتها نیز یوبی سافت در این بازی روی یک ویژگی خیلی تاکید دارد آن هم ثبت رکورد و اشتراک گذاری آن در بازی است. این اتفاق به نظر باعث رقابت شدیدی بین کاربران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.