Shadow Of The Tomb Raider

زمان معرفی و انتشار بازی Shadow Of The Tomb Raider فاش شد؛ اوج و انتهای یک سه‌گانه جذاب

در حالی که هنوز بازی Shadow of the Tomb Raider به صورت رسمی معرفی نشده است؛ سایت رسمی این عنوان از بازی‌ها، زمان رونمایی و انتشار و همچنین مجموعه دیگری از این اطلاعات را فاش کرد.

سایت رسمی سری بازی‌های Tomb Raider هم اکنون در حال نمایش یک شمارش معکوس است که زمان رونمایی و انتشار سومین نسخه از این بازی‌‌ها را فاش می‌کند. براساس این اطلاعات، Square Enix قصد دارد فردا (23 اسفند) در یک مراسم رسمی به معرفی این بازی بپردازد. همچنین اطلاعات استخراج شده از کدهای سورس این سایت، نشان می‌دهد که رونمایی کامل بازی Shadow of the Tomb Raider که به احتمال فراوان با انتشار اولین ویدیوی گیم پلی آن همراه خواهد بود؛ در تاریخ 27 آوریل (7 اردیبهشت) صورت می‌گیرد. طبق اطلاعات جدید دسترس قرار گرفته؛ نسخه نهایی از این بازی نیز قرار است در تاریخ 14 سپتامبر (23 شهریور) برای دو کنسول PS4 وXbox One و همچنین کامپیوترهای خانگی منتشر شود.

در بخش دیگری از این کدها عنوان شده است که بازی ” Shadow of the Tomb Raider اوج و انتهای داستان Lara Croft خواهد بود.” Square Enix کمپانی ناشر این سری از بازی‌ها، پیش از این نیز اعلام کرده بود که به زودی بازی جدیدی را در قالب سری بازی‌های Tomb Raider منتشر خواهد کرد. هنوز از نام استودیو سازنده این بازی اطلاعاتی در دسترس قرار نگرفته است اما سایت Kotaku پیش از این اعلام کرده بود که این بازی قرار است توسط استودیو Eidos Montreal تولید شود. این استودیو پیش از این بازی‌های مهمی همچون Deus Ex: Mankind Divided و Thief را به تولید رسانده است. دو نسخه پیشین از این سری از بازی‌‌ها که با عناوین Tomb Raider و Rise of the Tomb Raider منتشر شد توسط استودیو Crystal Dynamics به مرحله ساخت رسیده بودند.

در طی روزهای آینده و در تاریخ 16 مارس (25 اسفند) نیز قرار است فیلم سینمایی با عنوان Tomb Raider به اکران برسد. Alicia Vikander وDominic West بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.