فهرست بازی‌های رایگان ماه جولای پلی‌استیشن پلاس اعلام شد

فهرست بازی‌های رایگان ماه جولای پلی‌استیشن پلاس اعلام شد

همان‌طور که با نزدیک شدن به ماه جولای انتظار می‌رفت، شرکت سونی با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، فهرست بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس را برای این ماه اعلام کرد.

به گزارش تکوبیت ،  همانند گذشته، این لیست شامل 6 بازی متفاوت می‌شود که مشترکان این سرویس در طی یک ماه آینده قادر به دانلود آن‌ها خواهند بود. این 6 بازی از میان عناوین مختلف کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن ویتا انتخاب شده‌اند.

لیست در نظر گرفته شده برای پلی‌استیشن 4 در ماه جولای شامل 2 بازی می‌شود که قابل توجه ترین آن‌ها Heavy Rain است. این بازی که در سبک دکمه زنی (QTE) ساخته شده است و روی داستان تمرکز ویژه‌ای دارد، ماجرای پدری با نام ایتن مارس را روایت می‌کند که به خاطر مرگ پسر بزرگش در سانحه‌ی تصادف، دچار افسردگی و توهم شده است. دو سال پس از این اتفاق، پسر کوچکترش، یعنی شان نیز توسط یک قاتل سریالی دزدیده می‌شود. در چنین شرایطی، ایتن باید برای نجات دادن تنها فرزندش وارد یک ماجرای خطرناک شود.

 

دیگر بازی رایگان در نظر گرفته شده برای پلی‌استیشن 4، عنوان Absolver است. شاید این بازی چندان شناخته شده نباشد اما می‌توان آن را هیجان انگیزتزین پیشنهاد ماه جولای دانست. این بازی در سبک اکشن سوم شخص مبارزه‌ای ساخته شده است و به کاربر خود اجازه می‌دهد تا نحوه‎‌ی کنترل شخصیت‌ها را مطابق با سلیقه‌ی خود تغییر دهد.

عناوین در نظر گرفته شده برای پلی‌استیشن 3، شامل بازی پلتفرمر Rayman 3 HD و بازی استراتژیک Deception IV: The Nightmare Princess می‌شود. اگر فایل‌های ذخیره‌ی Deception IV: Blood Ties را داشته باشید، می‌توانید برخی از آیتم‌ها را به Nightmare Princess انتقال دهید. دارندگان کنسول پلی‌استیشن ویتا نیز می‌توانند انتظار 2 بازی را داشته باشند. نخستین بازی، Space Overlords است که دارندگان دو کنسول پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 3 نیز به لطف قابلیت کراس‌بای می‌توانند آن‌ را دریافت کنند. دومین بازی نیز عنوان تحسین شده‌ی Zero Escape: Zero Time Dilemma است.

در پایان لازم به ذکر است که هنوز برای دریافت عناوین رایگان ماه ژوئن دیر نشده است. علاقه‌ مندان می‌توانند سه بازی XCOM 2 ،Trials Fusion و Call of Duty: Black Ops III را دریافت کنند. علاوه بر این، مشترکان سرویس پلی‌استیشن پلاس این آخر هفته قادر خواهند بود تا به صورت رایگان به تجربه‌ی Destiny 2 بپردازند.

پلی‌استیشن 4

  • Heavy Rain
  • Absolver

 

پلی‌استیشن 3

  • Rayman 3 HD
  • Deception IV: The Nightmare Princess

 

پلی‌استیشن ویتا

  • Space Overlords
  • Zero Escape: Zero Time Dilemma

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.