وب‌سایت MacRumors به نقل از منابع آگاه، از رونمایی نسخه قرمز رنگ آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس اپل در روز جاری خبر داده است. هنوز مشخص نیست این مدل‌های خاص از پرچمدارهای اپل چه زمانی روانه بازارهای جهانی خواهند شد.

MacRumors مدعی شده Virgin Mobile نسخه قرمز رنگ آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را از امروز یعنی نهم آوریل ۲۰۱۸ میلادی به لیست محصولات خود اضافه خواهد کرد. این در حالی است که هنوز توضیحی در خصوص احتمال رونمایی از ترکیبی مشابه برای iPhone X ارائه نشده است.

البته در فاز اول، تنها فرایند پیش فروش مدل قرمز رنگ آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس آغاز خواهد شد و هنوز مشخص نیست آیا این دو محصول از ماه آوریل پیش روی خریداران قرار می‌گیرند یا عرضه آن‌ها به زمانی دیگر موکول خواهد شد.

این خبر در حالی منتشر شده که پیش از این نیز حساب کاربری توییتریOnLeaks از تمرکز اپل روی آماده‌سازی نسخه قرمز رنگ پرچمدارهایش خبر داده بود. Mark Gurman گزارشگر مطرح وب‌سایت بلومبرگ هم پیش از این نوید آماده‌سازی نسخه قرمز رنگ آیفون‌های اپل را داده بود.

آیفون ۸ و آيفون ۸ پلاس قرمز رنگ

اپل پیش از این نسخه قرمز ‌رنگ آيفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را در ماه مارس ۲۰۱۷ میلادی رونمایی کرده بود. این‌بار به نظر می‌رسد اپل تصمیم گرفته تا ماه آوریل منتظر بماند تا شاید فروش نسخه قرمز رنگ iPhone 8 و iPhone 8 Plus بتواند تاثیرات مثبتی در عملکرد مالی این شرکت در سه ماهه سوم سال جاری میلادی داشته باشد.

بدنیست بدانید به تازگی خبرهایی هم در خصوص احتمال رونمایی از نسخه طلایی iPhone X اپل منتشر شده است. موضوعی که البته در گزارش جدیدVirgin Mobile به آن اشاره‌ای نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.