عرضه‌‌ی خنک‌کننده آبی جدید سری Kraken توسط NZXT

شرکت نام‌آشنای NZXT امروز از سری جدید خنک‌کننده‌های آبی Kraken با نام Kraken M رونمایی کرد.

خنک کننده‌ی جدید120mm Kraken M22 نورپردازی RGB لوگوی این شرکت و افکت‌ Infinite-mirror را در یک خنک‌کننده‌ی آبی AIO خوش قیمت‌تر به ارمغان آورده است.

شرکت NZXT این کولر‌ را کاملاً با نرم‌افزار CAM سازگار کرده است که امکان شخصی‌سازی کامل نورپردازی و هماهنگی با دیگر لوازم جانبی از طریق اپلیکیشن موبایل یا کامپیوتر را می‌دهد. این به کاربر امکان استفاده از افکت نوری infinite-mirror و دیگر افکت‌های پیشرفته‌ی نورپردازی را می‌دهد. سری Kaken دارای حالت‌های نورپردازی قابل شخصی‌سازی فراوانی است که نسبت به وضعیت سیستم از جمله دما و خروجی صوتی واکنش نشان می‌دهد.

افکت نوری Infinite-mirror
افکت نوری Infinite-mirror

رادیاتور این کولر از یک فن 120 میلی‌متری Aer با ورودی هوای مناسب و بلبرینگ شناور مایع بهره می‌برد که دارای عملکرد خنک‌سازی خوب و تقریباً بدون صدا است. این کولر همانند Kraken X72 دارای پوشش نایلونی بر روی لوله‌های کائوچویی خود جهت تقویت و کارایی هرچه بیشتر است.

شرکت NZXT سعی کرده است کیفیت و دقت ساخت سری X را در سری Mبا قیمتی مناسب‌تر ارائه‌کند و بدین منظور تنها از ویژگی‌های ضروری در این کولر‌ها بهره برده است. بر خلاف کولر‌های سری X، کولر M22 دارای کنترل فن داخلی یا مانیتورینگ دمای مایع خنک کننده نیست. در عوض کاربران می‌توانند از کنترلر‌های فن خارجی برای این کولر استفاده کنند. برنامه‌ی CAMنیز همچنان مشخصاتی چون حرارت CPU و سرعت پمپ کولر به همراه دیگر اطلاعات را به کاربر ارائه خواهد کرد.

مشخصات کلیدی این خنک‌کننده‌ی جدید عبارتند از:

  • نورپردازی RGB پیشرفته با افکت‌های کاملاً قابل شخصی سازی که با دیگر لوازم جانبی دارای سیستم نورپردازی NZXT HUE نیز هماهنگ می‌شود.
  • کنترل کامل نورپردازی از طریق نرم‌افزار CAM
  • لوله‌های تقویت شده برای محافظت و کارایی بیشتر
  • فن‌هایی با طراحی عالی برای بهترین عملکرد در خنک‌کننده‌های آبیAIO

این کولر با قیمت 100 دلار به فروش خواهد رسید.

120mm Kraken M22
120mm Kraken M22

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.