موتورولا

تصویری زنده از One Power ؛ موتورولا نیز موبایلی با شکاف بالای نمایشگر می سازد

اوایل هفته بود که رندری متنسب به موبایل تازه موتورولا با نام One Power در فضای مجازی منتشر شد.

حالا نیز تصویری زنده از این محصول انتشار یافته که نشان می دهد موتورولا هم قصد دارد به جمع تولید کنندگان موبایل با شکاف بالای نمایشگر بپیوندد.

اگر روی تصویر زوم کرده و به قسمت پایین موبایل دقت کنید می بینید که در آنجا عبارت «Motorola Confidential Property. Not For Sale.» درج شده که حاکی از نسخه اولیه بودن موبایل مورد بحث دارد.

 

 

Motorola One Power قرار است یک موبایل با حاشیه کم نمایشگر و یک شکاف در بالا باشد، ترندی که این روزها بیش از حد در بین موبایل سازها رواج پیدا کرده است. نکته جالب اینجاست که شنیده شده تلفن هوشمند مورد بحث تحت برنامه Android One روانه بازار خواهد شد. بنابراین در عین داشتن سخت افزار اقتصادی و قیمت مناسب، کاربران آن می توانند آپدیت های اندروید را بدون واسطه از گوگل دریافت نمایند.

گرچه در تصویر تازه منتشر شده نمای پشتی محصول معرفی نشده موتورولا مشخص نیست، اما مطابق رندرهای ابتدای هفته در این بخش شاهد حضور ماژول دوگانه برای دوربین اصلی خواهیم بود.

هنوز در خصوص مشخصات سخت افزاری، قیمت و زمان عرضه One Power موتورولا اطلاعی در دست نیست، اما احتمالاً تا تاریخ مذکور فاصله زیادی نداشته باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.