ال‌جی V30 و ال‌جی G6 به‌روزرسانی اندروید ۸.۱

ال‌جی V30 و ال‌جی G6 به‌روزرسانی اندروید ۸.۱ را به‌زودی دریافت می‌کنند

پرچمداران سال ۲۰۱۷ ال‌جی یعنی گوشی‌های V30 و G6 قرار است به‌زودی به‌‌روزرسانی اندروید ۸.۱ اوریو را دریافت کنند.

آن‌طور که به نظر می‌رسد پس از دریافت این بسته به‌روزرسانی قرار است پرچمداران نام برده شده به برنامه Android Enterprise Recommended ملحق شوند. این برنامه برای کسب‌ و کارهای بزرگ و کسانی طراحی شده که تمایل دارند به آسانی و در کمال امنیت تعداد زیادی از تلفن‌های شرکتی را در کسب‌ و کار خود مستقر کنند.

 اندروید ۸.۱

طی اجرای این برنامه ضمانت داده شده که تمام دستگاه‌های تحت پوشش هر ۹۰ روز به‌روزرسانی‌های امنیتی را دریافت کنند. به علاوه تمام دیوایس‌ها از قابلیت ال‌جی GATE یا همان Guarded Access To Enterprise بهره‌مند خواهند شد که شامل پلتفرم، نرم‌افزار، امنیت شبکه و مدیریت دستگاه تلفن همراه (MDM) است.در بخش نرم‌افزاری نیز پشتیبانی از Microsoft Exchange ActiveSync، رمزگذاری داده‌ها و VPN برای این دستگاه‌ها در نظر گرفته شده است. ال‌جی با ارایه‌دهندگان پیشرو در MDM همکاری کرده تا زندگی هر مدیر فناوری اطلاعات را آسان‌تر کند.

لازم به ذکر است که به تازگی ال‌جی V30 به برنامه “second year promise” پیوسته که به موجب آن این کمپانی گارانتی رایگان محدود (پذیرش برای برخی شرایط خاص) این محصول را برای سال دوم نیز تضمین کرده است.

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.