هنگام رونمایی از گوشی V30S ThinQ در کنگره جهانی موبایل امسال، ال‌جی قول داد که قابلیت‌های مدرن دوربین این دیوایس را برای دیگر گجت‌ها مانند ال‌جی V30 و نسخه پلاس آن نیز منتشر کند. حال به نظر می‌رسد که این کمپانی به عهد خود وفا کرده و قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی موجود در دوربین جدیدترین پرچمدارش را به گوشی ال‌جی V30 اضافه کرد.

ظاهرا ال‌جی به‌روزرسانی جدیدی برای این هندست منتشر کرده که در واقع شامل اکثر ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی دوربین گوشی ال‌جی V30S ThinQ است. اگرچه این به‌روزرسانی در حال حاضر تنها برای کاربران کشور کره‌جنوبی منتشر شده اما پیش‌بینی می‌شود که این پکیج به زودی برای دیگر کاربران نیز عرضه شود.

یکی از افرادی که این آپدیت را دریافت کرده، با انتشار یک پست اقدام به تشریح تغییرات و قابلیت‌های اعمال شده در این به‌روزرسانی کرده است.

  1. اضافه شدن قابلیت‌های Q Lens ،AI Camera ،Bright Camera ،Q Voice وگوگل اسیستنت به دوربین دستگاه
  2. بهبود در عملکرد حسگر اثر انگشت برای انجام تراکنش‌های مالی Cacao bank
  3. بهبود شروع مجدد دستگاه هنگام بوت شدن یا اتصال به شارژر
  4. پشتیبانی گوگل درایو از دانلود فایل‌هایی با حجم بیش از ۴ گیگابایت
  5. رفع مشکل ویبره هنگام دریافت پیام متنی
  6. بهبود در کیفیت تماس

این فرد هم‌چنین اشاره کرد که این به‌روزرسانی حجمی معادل ۸۲۱ مگابایت داشته که بسیار معقول و مناسب به نظر می‌رسد. در پایان این نکته را اشاره کنیم که به روزرسانی فوق تنها برای نسخه آنلاک گوشی ال‌جی V30منتشر شده و نسخه‌های لاک‌شده پس از اعمال تغییرات اپراتورها و پس از سپری شدن اندکی زمان بیش‌تر، قادر به دریافت این پکیج خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.