اپل آپدیت iOS 12 ( آی او اس 12 ) را در کنفرانس WWDC 2018 معرفی کرد.

یک خبر خوب برای صاحبان آیفون ها، آپدیت خودکار در آی او اس 12 است که می‌تواند به شما کمک کند تا مطمئن باشید همیشه نرم افزار گوشی شما به روز است.

اپل سرانجام در دومین هفته‌ی خرداد ماه و در خلال برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان خود موسوم به WWDC 2018 از نسخه جدید سیستم عامل موبایلی خود، آی او اس 12 پرده برداری کرد. ما مدت زمان زیادی را صرف بررسی نسخه‌ی بتا آی او اس 12 و تمامی قابلیت‌های جدید آن کردیم. برخی از این قابلیت‌ها سودمند بوده و برخی دیگر نیز چندان هم جذاب نیستند.

 

اما قابلیتی که صاحبان آیفون ها علاقه‌مند به دانستن از آن هستند، وضعیت آپدیت خودکار در آی او اس 12 است. در حالی که مشخص نیست این قابلیت چگونه کار می‌کند (آپدیت‌ها در آی او اس کنونی نیازمند آن است تا کمی متعادل‌تر شود)، اما به نظر می‌رسد به شما اجازه خواهد داد تا این به روزرسانی‌ها را در آیفون، آیپد یا آیپاد تاچ خود حفظ کنید.

آموزش تنظیم آپدیت خودکار در آی او اس 12

اگر شما هم نسخه بتا ای او اس 12 را بر روی گوشی خود نصب کرده‌اید، شما می‌توانید تنظیمات آپدیت خودکار در آی او اس 12 را از مسیر Settings > General > Software Update > Automatic Updates به دست آورید. توجه داشته باشید این گزینه به صورت خودکار در حالت غیرفعال است.

آموزش تنظیم آپدیت خودکار در آی او اس 12

آموزش تنظیم آپدیت خودکار در آی او اس 12

آموزش تنظیم آپدیت خودکار در آی او اس 12در نسخه‌های قدیمی‌تر آی او اس، زمانی که یک آپدیت نرم افزاری در دسترس بود، سیستم عامل از طریق یک نوتیفیکیشن و یک علامت بر روی آیکون تنظیمات گوشی شما را از آن مطلع می‌کرد. سپس کاربر باید تنها به صورت دستی به روزرسانی را انجام می‌داد. اما اگر شما هم جزو افرادی بودید که هیچگاه به این موارد توجه کافی را نداشتید، خبر خوب برای شما این که با تنظیمات آپدیت خودکار در‌ آی او اس 12 شما می‌توانید همیشه از به روز بودن نرم افزار آیفون یا آیپد خود مطمئن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.