پرسیدن سوال از کاربران در استوری اینستاگرام امکان پذیر شد.

اینستاگرام به کاربران اجازه می‌دهد در استوری ها از یکدیگر سوال بپرسند.

به گزارش تکوبیت ، پیش از این اینستاگرام اجازه می داد تا کاربران در قسمت استوری، نظرسنجی برگزار کنند اما به تازگی شایعه شده این پلتفرم قصد دارد قابلیت پرسیدن سوال از کاربران در استوری را نیز ارائه نماید.

پرسیدن سوال از کاربران در استوری اینستاگرام

یک کاربر می‌تواند سوال به خصوصی را با دنبال کنندگان خود مطرح کند. آنها نیز می‌توانند جواب‌های دلخواه خود را تایپ کرده تا کاربری که سوال پرسیده بتواند در یک لیست، تمامی جواب‌ها را بخواند.

اینستاگرام امکان پرسیدن سوال از کاربران در استوری را تایید نکرده و فعلا مشخص نیست این قابلیت چه زمانی به لیست ابزار استوری تمامی کاربران اضافه خواهد شد.

پرسیدن سوال از کاربران در استوری اینستاگرام

به تازگی تصویری از این ویژگی در پروفایل یک کاربر اندونزیایی دیده شده، به نظر میٰ‌رسد که این قابلیت تنها به یک منطقه یا کشور خاص محدود نباشد. البته کاربران ایتالیایی هم چنین گزینه‌ای را مشاهده کرده‌اند.

تلاش برای افزایش محبوبیت

این شبکه اجتماعی هر روز در حال اضافه کردن قابلیت هایی جدید است. اینستاگرام قصد دارد با ارائه تمام قابلیت های جالب در یک پلتفرم کاربران را بیشتر از همیشه به این اپلیکیشن وابسته کند. برای آشنایی بیشتر با قابلیت های جدید این شبکه اجتماعی می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.