انتشار تصاویری از هواوی P20 پورشه دیزاین با دوربین اصلی سه گانه

انتشار تصاویری از هواوی P20 پورشه دیزاین با دوربین اصلی سه گانه

هواوی به صورت رسمی از محصولات سری P20 خود در 27 ماه مارس رونمایی می کند. تصاویری از هواوی P20 پورشه دیزاین منتشر شده است که این دستگاه را مجهز به دوربین اصلی سه گانه با چیدمان افقی نشان می دهد.

تا به امروز شایعات به معرفی سه گوشی هوشمند از سری محصولات هواوی P20 در تاریخ 27 ماه مارس اشاره داشتند. این دستگاه ها را هواوی P20، هواوی P20 پرو و P20 لایت تشکیل می دهند. با این وجود امروز اطلاعاتی از سوی یکی افشاگر منتشر شده که خبر از معرفی هواوی P20 پورشه دیزاین می دهد.

بر اساس این تصاویر، هواوی P20 پورشه دیزاین از دوربین اصلی سه گانه و سنسور اثر انگشت تعبیه شده در زیر نمایشگر بهره می برد که البته نحوه چیدمان دوربین نسبت به هواوی پی 20 پرو متفاوت است. در تصویر زیر می توان چیدمان عمودی دوربین اصلی سه گانه هواوی P20 پرو را مشاهده کرد.

نحوه چیدمان دوربین اصلی هواویP20 پورشه دیزاین به صورت افقی بوده و در میان سنسورهای دوگانه و سنسور سوم آن فلاش LED قرار گرفته است.

انتظار می رود که سنسورهای مورد استفاده در هواویP20 پورشه دیزاین عملکرد یکسانی با سنسورهای پی 20 پرو داشته باشد. یکی از این سنسور به صورت استاندارد، دیگری به صورت تله فوتو و سنسور سوم دارای زاویه دید وسیع است. در سمت راست سنسور سوم برند لایکا خودنمایی می کند.

ایوان بلاس اخیرا رندرهای رسمی هواویP20، هواویP20 پرو و پی 20 لایت را منتشر کرده بود که برش نمایشگر موجود در این محصولات را نشان می داد. بر اساس تصاویری که از هواویP20 پورشه دیزاین منتشر شده نمی توان استفاده از برش نمایشگر را در آن تشخیص داد با این وجود به احتمال زیاد این دستگاه به نسبت تصویر 18:9 مجهز می شود.

در ساخت این نسخه ویژه از هواوی پی 20 از پنل های شیشه ای در بخش جلویی و پشتی دستگاه استفاده شده است. در این تصاویر در بخش پشتی سنسور اثر انگشت حضور ندارد بنابراین انتظار می رود که این محصول به فناوری سنسور اثر انگشت تعبیه شده در زیر نمایشگر مجهز شود. این احتمال وجود دارد که هواوی P20 پورشه دیزاین با قیمت 1576 دلار عرضه شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.