اچ تی سی اکسدس (HTC Exodus) مبتنی بر بلاک‌چین ؛ هم‌قیمت با آیفون X

اچ تی سی اکسدس (HTC Exodus) مبتنی بر بلاک‌چین ؛ هم‌قیمت با آیفون X

گوشی اچ تی سی اکسدس (HTC Exodus) تا آخر سال ۲۰۱۸ وارد بازار می‌شود.

این دستگاه از فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌کند. فیل چن (Phil Chen)، خالق اکسدس، جزئیاتی را در مورد این گوشی منتشر کرده است.

چن در مصاحبه‌ای با The Verge می‌گوید که اچ‌تی‌سی اکسدس قیمتی شبیه به گوشی فینی آزمایشگاه سیرین (Sirin Labs Finney) دارد؛ یک گوشی بلاک چین دیگر که با قیمتی معادل ۹۹۹ دلار وارد بازار شد. وی همچنین گفته که اچ تی سی اکسدس در سرتاسر جهان بجز چین عرضه خواهد شد.

این گوشی هوشمند مخصوص کاربران طرفدار ارز مجازی ساخته شده و برنامه‌های نامتمرکز (DApps) را پشتیبانی می‌کند. در واقع هر یک از این گوشی‌ها در یک شبکه بلاک چین جدید مانند یک گره عمل می‌کنند. اچ تی سی اکسدس بازی CryptoKitties را هم مانند دیگر گوشی‌های سازنده مشهور تایوانی پشتیبانی می‌کند. CryptoKitties، یک بازی مجازی مبتنی بر تکنولوزی بلاک چین است که توسط Axiom Zen طراحی شد.

اچ تی سی اکسدس (HTC Exodus) مبتنی بر بلاک‌چین ؛ هم‌قیمت با آیفون X

متاسفانه جزئیات زیادی در مورد مشخصات اچ تی سی Exodus در دسترس نیست، اما قیمت ۱۰۰۰ دلاری این گوشی هوشمند نشان می‌دهد که این محصول ویژگی‌های برجسته‌ای را نیز در اختیار کاربرانی می‌گذارد که علاقه‌ای به دنیای رمزگذاری شده مالی ندارند. گران‌ترین گوشی پرچمداری که تا به امروز توسط اچ تی سی عرضه شده، یو ۱۲ پلاس است که قیمتی معادل ۸۴۹ دلار دارد.

اگر که به اچ تی سی اکسدس علاقمند هستید می‌توانید اطلاعات خود را در سایت این محصول وارد و یکی از آن‌ها را برای خود رزرو کنید. طبق اطلاعات موجود فرایند عرضه اولیه این گوشی هوشمند به زودی شروع می‌شود و از این رو ممکن است که با رزرو کردن یک اچ تی سی اکسدس زودتر از سایر کاربران به این گوشی هوشمند برسید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.