هم اکنون دوره یادگیری ماشینی گوگل (Machine Learning Crash Course) در دسترس عموم قرار گرفته است و برای همه رایگان است. هدف این دوره درک مفاهیم اساسی یادگیری ماشینی و هوش مصنوعیمی باشد.

تاکنون بیش از ۱۸۰۰۰ مهندس گوگل در این دوره شرکت کرده اند و این اولین باری است که برای عموم قابل دسترس است. این دوره بخشی از ابتکار شرکت Google Learn AI است.

به گفته گوگل این دوره رایگان است زیرا جهان نیاز به درک هوش مصنوعی دارد و ما بر این باوریم که پتانسیل یادگیری ماشینی بسیار وسیع است و هر فرد فنی باید مفاهیم یادگیری ماشینی را آموزش ببیند.در طول دوره یادگیری ماشینی گوگل ، دانش جویان سخنرانی های محققان گوگل، شرکت در تجسم های تعاملی و ۴۰ درس را به طور کامل فرا خواهند گرفت. این دوره حدود ۱۵ ساعت طول می کشد و از TensorFlow، پلت فرم یادگیری ماشین مجازی گوگل استفاده می شود.از پیش نیازهای دوره می توان به تسلط بر مفاهیم جبر مقدماتی و حداقل درک مقدماتی از مفاهیم پایه برنامه نویسی نام برد. دانش محاسبات و توانایی کدگذاری در Python نیز می تواند مفید باشد اما لازم نیست.

دوره یادگیری ماشینی گوگل یک روش فوق العاده برای کسانی است که تصمیم دارند در AI و مخصوصا TensorFlow شروع به کار کنند. افراد شرکت کننده در این دوره در مورد الگوریتم های اساسی، مدل های طبقه بندی و نحوه کار شبکه های عصبی آموزش خواهند دید. پس از اتمام، آنها باید به اصول لازم برای شروع کار روی پروژه های اولیه و آموزش در محیط TensorFlow مسلط باشند.

این کلاس به زبان های انگلیسی، فرانسوی، کره ای، ماندارین و اسپانیایی می باشد.

اگر شما به دوره رایگان Machine Learning Crash Course گوگل علاقه مند هستید، می توانید از اینجا شروع کنید. برای کسانی که برای کل کلاس آماده نیستند، منابع مختلفی برای یادگیری هوش مصنوعی از طریق Google AIاز جمله آموزش های خاص و راهنمایی برای هر سطح مهارت وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.