کنید Nintendo Switch

Call of Duty: Black Ops 4 در سال 2018 با پشتیبانی از Nintendo Switch عرضه خواهد شد

با وجود عدم اعلام رسمی توسط Activision، طبق نتیجه گیری‌های قبلی به نظر می‌رسد در نوامبر سال جاری سری جدید Call of Duty ساخته شده توسط استودیو Treyarch عرضه خواهد شد.

هنوز اطلاعات رسمی درباره بازی وجود ندارد اما شایعات جدید ممکن است برخی مشخصات آن را فاش کرده باشند.

بنا بر اطلاعات شخصی به نام Marcus sellars که قبلاً نیز اطلاعاتی چون عرضه‌ی Dark Souls وNintendo Labo برای Nintendo Switch را به درستی فاش کرده بود عنوان جدید این سریBlack Ops 4 خواهد بود و از Nintendo Switch نیز پشتیبانی خواهد کرد. این شخص ادعا کرده است داستان این عنوان در دنیای مدرن اتفاق می‌افتد و دارای گیم‌پلی “boots on the ground” خواهد بود بدین معنی که که نیازی نیست طرفداران به این زودی‌ها نگران بازگشت جت پک‌ها و دویدن روی دیوار به Call of Duty باشند.

طبق اطلاعات این فرد Black Ops 4 برای PlayStation 4، Xbox One، PC و Nintendo switch عرضه خواهد شد و برای مورد آخر از DLC، HD Rumble و motion controls نیز پشتیبانی خواهد کرد. یک کمپانی آشنا با بازی‌های این سری نیز مسئول Port کردن این بازی برایSwitch است.

با وجود عدم رسمی بودن این اطلاعات باید این نکته را نیز در نظر گرفت که ساخت سری Call of Duty همواره بین سه استودیوی Infinity Ward، Sledgehammer Games و Treyarch در حال چرخش بوده است. پس جای تعجبی نخواهد داشت که امسال شاهد ساخت این بازی توسطTreyarch باشیم زیرا در سال 2016 عنوان Infinite Warfare توسط Infinity Ward و در 2017 نیز عنوان World War 2 توسط Sledgehammer Games ساخته شده بودند. شایان ذکر است که تمامی عناوین قبلی Black Ops نیز قبلاً توسط Treyarch تولید شده بود.

در نمایشگاه E3 در ماه ژوئن سال جاری صحت تمامی این شایعات مشخص خواهد گردید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.