بازی Call of Duty: Black Ops 4 معرفی شد؛

همانطور که پیش‌بینی می‌شد؛ امروز نسخه جدید از سری بازی‌های Call of Duty معرفی شد و طبق انتظارات این بازی جدید، چهارمین نسخه از سری عنوان بازی‌های Black Ops خواهد بود.

Activision ناشر سری بازی‌های Call of Duty امروز اعلام کرد که نسخه جدیدی از این سری از بازی‌ها در دست ساخت است و این عنوان بازی جدید قرار است با نام Call of Duty: Black Ops 4 در دسترس کاربران قرار بگیرد. براساس اطلاعاتی که در مراسم معرفی منتشر شد این بازی قرار است برای کنسول‌های PS4 و Xbox One و همچنین کامپیوترهای خانگی در دسترس کاربران قرار بگیرد. انتظار می‌رفت عرضه این بازی برای کنسول Nintendo Switch نیز تایید شود اما Activision اشاره‌ای به آن نکرد.

نکته حائز اهمیت دیگر، عرضه زود هنگام این بازی و در حدود یک ماه سریعتر از آنچه تصور می‌شد است. در حالی که در طی سال‌های اخیر، عنوان جدید از سری بازی‌های Call of Duty در اوایل ماه نوامبر در دسترس کاربران قرار می‌گرفت؛ بازی Black Ops 4 قرار است یک ماه زودتر و در تاریخ 12 اکتبر (20 مهر) عرضه شود. همانطور که پیش از این نیز عنوان شده بود مسئولیت ساخت این بازی برعهده استودیو Treyarch قرار گرفته است. تمامی عنوان بازی‌های Call of Duty که تاکنون در سری Black Ops ساخته و عرضه شده است توسط این استودیو تولید شده‌اند.

متاسفانه در کنار این اطلاعات اولیه، Activision هیچگونه اطلاعاتی از داستان یا گیم‌پلی منتشر نکرده اما این کمپانی اعلام کرده است که در 17 می (27 اردیبهشت) یک رویداد اختصاصی را برگزار خواهد کرد و در آن به معرفی کامل این بازی خواهد پرداخت. اگرچه ممکن است پیش از برگزاری این مراسم نیز اطلاعات رسمی از این بازی در دسترس قرار بگیرد.

با توجه به اینکه عرضه عناوین جدید در سری‌های مختلف از بازی‌های Call of Duty، در یک چرخه سه ساله صورت می‌گیرد؛ سه سال از انتشار آخرین نسخه از سری بازی‌های Black Ops می‌گذرد. کاربران امیدوارند همچون نسخه اول از این سری از بازی‌‌ها، شاهد روایت یک داستان زیبا و البته Realو غیر تخیلی در بازی Black Ops 4 باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.