افزایش ارزش بیت کوین

روز گذشته ارزش بیت کوین در یک ساعت ۱۰۰۰ دلار افزایش یافت!

صبح روز پنجشنبه ارزش بیت کوین در بازه زمانی یک ساعتی ۱۰۰۰ دلار افزایش یافت. این افزایش برای سهام داران بسیار خوب بوده است چرا که بیت کوین در دو هفته گذشته در محدوه معینی معامله شده بود.
افزایش ارزش بیت کوین

بیت کوین که روز چهارشنبه با قیمت ۶٫۹۳۹ دلار معامله میشد، به ناگاه در روز پنجشنبه به ۸٫۰۵۵ دلار افزایش یافت و در پایان روز نیز بر روی ۷٫۸۵۰ دلار ثابت شد. مجموعه این روند به آن معناست که بیت کوین رشدی ۱۳ درصدی را نسبت به روز چهارشنبه داشته است.

طبق سخن برخی از منابع، کاهش تسویه یا معاملات فروش نقش مهمی را در این افزایش ناگهانی ایفا کرده است. در سوی دیگر ممکن است خریداران فنی نیز نقش به سزایی در افزایش قیمت به بیش از ۷۰۰۰ دلار داشته باشند.

شایان ذکر است در حالی که افزایش قیمت از ۶٫۷۶۶ به ۷۰۰۰ دلار حدود دو ساعت طول کشیده است، اما افزایش ناگهانی ۱۰۰۰ دلاری پس از آن تنها در ۴۵ دقیقه صورت گرفته است.

سرعت این صعود را نباید چندان تعجب آور قلمداد کنیم. بلکه آن چیزی که سبب تعجب بیشتر میگردد محدوده افزایش و مدت زمانی است که این جهش در آن صورت گرفته است.

حال با توجه به جهش روز گذشته، به نظر میرسد که دوره تثبیت بیت کوین به پایان رسیده است. همچنین افزایش ارزش به ۸۵۰۰ دلار در روزهای آینده چندان دور از انتظار نمیباشد. هم اکنون و در زمان انتشار این مطلب در نت نوشت ارزش هر یک واحد بیت کوین در بازار جهانی ۸٫۱۰۵ دلار امریکا می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.