گیگابایت یک مادربرد مخصوص ماینینگ با پشتیبانی از 12 کارت گرافیک معرفی کرد.

GA-B250-FinTech دارای 12 شکاف توسعه PCIe است و برای ماینینگ بهینه سازی شده است.

این مادربرد مبتنی بر چیپ ست B250 اینتل است و حداکثر از نصب 64 گیگابایت حافظه رم DDR4 پشتیبانی می‌کند. شکاف‌های توسعه این مادربرد از یک PCI Express x16 و یازده PCI Express x1 تشکیل شده است. طبق معمول گیگابایت از اجزای مرغوب و بادوام موسوم به Ultra Durable خود استفاده کرده که می‌بایست به افزایش دوام و پایایی آن کمک کند. همچنین چیدمان و فاصله شکاف‌های توسعه برای ماینینگ بهینه سازی شده است. این مادربرد دارای یک جفت کانکتور تغذیه 4 پینی اضافی است که به توان رسانی بهتر به شکاف‌های توسعه کمک می‌کند.

همراه با این مادربرد یک کابل 3 به 1 ارائه می‌شود که به کمک آن می‌توان دو پاور ثانویه را هم زمان با پاور اصلی خاموش یا روشن کرد. همچنین این مادربرد از نصب ماژول مخصوص برای اضافه شدن دکمه‌های خاموش-روشن و راه اندازی مجدد، بدون نیاز به وصل کردن به فرانت پنل کیس پشتیبانی می‌کند.

 

از دیگر ویژگی‌های این مادربرد می‌توان صدای آنبورد 8 کاناله، درگاه شبکه گیگابیتی کابلی، هدرهای فن ترکیبی با پشتیبانی از انواع فن و پمپ، بایوس گرافیکی با گزینه‌های ویژه ماینینگ، شکاف توسعه تقویت شده و نشانگرهای LED مخصوص عیب یابی را برشمرد. مادربرد GA-B250-FinTech گیگابایت با قیمت 199 دلار دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.