ساعت‌های هوشمند اپل

نسل چهارم ساعت هوشمند اپل با صفحه‌ی بزرگ‌تر و طراحی‌بهتر عرضه خواهد شد

طبق شایعات و اخبار منتشر شده، نسل چهارم ساعت‌های هوشمند اپل در پاییز سال بعد با صفحه نمایشی 15 درصد بزرگتر و طراحی جدید عرضه خواهند شد.

این افزایش 15 درصدی اندازه‌ی نمایشگر متعاقباً موجب افزایش اندازه‌ی کلی ساعت های هوشمند نیز خواهد شد. اپل_واچ فعلی در اندازه‌های 38 و 42 میلی‌متری موجود است. افزایش 15 درصدی ‌اندازه‌ی صفحه در سری چهارم اپل واچ سایز آن را به 1.54 اینچ و اندازه‌ی قطری 1.76 اینچ خواهد رساند. اگر اندازه‌ی بدنه متناسب با صفحه بزرگتر شود کاربران می‌توانند انتظار اپل‌واچ‌هایی با اندازه‌ی 44 و 48 میلی‌متر را داشته باشند. البته از سوی دیگر نیز احتمالاً اپل حاشیه‌های نمایشگر را کمتر خواهد کرد که شاید باعث شود سایز کلی ساعت تغییر چندانی نکند.

اینکه افزایش احتمالی اندازه‌ی بدنه جا را برای چه قطعات دیگری در ساعت باز خواهد کرد مشخص نیست اما طبق اخبار اپل‌واچ‌های جدید دارای باتری بزرگتری خواهند بود که این مورد نیز در صورت تحقق باعث افزایش اندازه‌ی کلی ساعت خواهد بود. افزون بر افزایش باتری، به احتمال زیاد شاهد بهبود قابلیت‌های سلامتی و سنسور‌های مختلف ساعت‌های هوشمند اپل در این سری خواهیم بود. شایعات می‌گویند که_اپل در حال کار بر روی یک سنسور‌ است که امکان مانیتورینگ مداوم ضربان قلب را می‌دهد که به تشخیص نارسایی‌های جدی قلب کمک شایانی خواهد کرد.اپل همچنین به دنبال یک روش غیرتهاجمی برای سنجش سطح قند‌خون بدن است اما این تکنولوژی کمی دور از دسترس به نظر می‌رسد و احتمالاً شاهد آن در اپل واچ 2018 نخواهیم بود.

طراحی اپل_واچ از سال 2015 که نسل اول‌آن معرفی شد تا به امروز تغییر نکرده و حالت مربعی داشته است و احتمال تغییر طراحی آن پس از سه سال منطقی به نظر می‌رسد. شایعات می‌گویند که اپل احتمالاً طراحی دایره‌ای را برای اپل‌واچ‌های سری چهارم خود در نظر گرفته است.

مشخص نیست چه تعداد ازین تغییرات در اپل_واچ توسط اپل ایجاد خواهند شد اما با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی این ساعت یعنی سپتامبر 2018 شاهد اخبار بیشتر و دقیق‌تری از آن خواهیم بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.