تلگرام

نسخه 4.8 تلگرام منتشر شد؛ امکان مشاهده ویدیو بدون نیاز به دانلود آن!

تلگرام را باید محبوب ترین پیام رسان در ایران دانست.

این اپلیکیشن که دارای کاربرانی فراوانی در داخل کشورمان است، به تازگی به نسخه جدیدی آپدیت شده است که البته در حال حاضر این بروزرسانی تنها برای سیستم عامل اندروید در دسترس است. نسخه 4.8 تلگرام ویژگی های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد. 

پیام رسان موفق تلگرام به تازگی بروزرسانی جدیدی را دریافت کرده که ویژگی های جدیدی را به آن اضافه می کند. نسخه 4.8 تلگرام هم اکنون برای سیستم عامل اندروید در دسترس است و کاربران می توانند از طریق فروشگاه نرم افزاری گوگل آن را دریافت کنند.

مهم ترین تغییر ایجاد شده در این نسخه مربوط به امکان استریم ویدیو است. از این پس کاربران قادرند بدون دانلود ویدیو، آن ها را مشاهده کنند. همانند معمول در هنگام مشاهده ویدیو در زیر آن نوار مربوط به میزان زمان باقی مانده را می توان مشاهده کرد. تنها ویدیوهایی که توسط نسخه 4.8 و یا جدیدتر آن آپلود شوند را می توان استریم کرد و بدون دانلود به مشاهده آن ها پرداخت.

نسخه 4.8تلگرام ویژگی حالت شب خودکار را برای کاربران به ارمغان می آورد. زمانی که این حالت را کاربر فعال کند، در شرایط نوری ضعیف رنگ رابط کاربری به صورت خودکار تیره می شود. با توجه به این موضوع که تلگرام از چندین تم تیره بهره می برد، کاربران می توانند از میان آن ها یکی را انتخاب کنند.

برای دسترسی به حالت خودکار شب به قسمت تنظیمات و سپس تم بروید و آن را انتخاب کنید. یکی دیگر از ویژگی های نسخه4.8 تلگرام امکان ورود به سایت ها توسط حساب کاربری_تلگرام است. سایت ها می توانند از ویجت لاگین تلگرام در سایت خود استفاده کنند تا کاربران به راحتی بتوانند وارد آن شوند.

در حال حاضر این نسخه از_تلگرام تنها برای کاربران سیستم عامل اندروید در دسترس قرار دارد ولی در آینده نزدیک این نسخه برای کاربران سیستم عامل iOS نیز عرضه خواهد شد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.