ماوس

Surface Precision، ماوس هوشمند و زیبای مایکروسافت با قیمت 100 دلار روانه بازار شد

مایکروسافت امروز ماوس هوشمند جدیدی با عنوان Surface Precision را معرفی و عرضه کرد.

این ماوس 100 دلاری همراه با یک طراحی زیبا و جذاب، قابلیت آن را دارد که هم به صورت بی‌سیم و هم به صورت باسیم مورد استفاده قرار بگیرد.

ماوس Surface Precision دارای شش دکمه است که از این مجموعه، امکان سفارشی سازی و تغییر کاربری سه دکمه در اختیار کاربران قرار دارد. مایکروسافت اعلام کرده است که کاربران می‌توانند از این ماوس با طراحی ارگونومیک هم به صورت بی‌سیم و هم به صورت باسیم استفاده کنند. ارتباط بی‌سیم در این ماوس با استفاده از بلوتوث 4.0 صورت می‌گیرد و طبیعتاً سیستم‌های کاربران باید برای پشتیبانی از این محصول، به این نسخه از ارتباط بلوتوث دسترسی داشته باشند.

مایکروسافت اعلام کرده است که ماوس Surface Precision همچنین قابلیت‌ آن را دارد که به صورت همزمان کنترل سه سیستم مختلف را در دست داشته باشد. پشتیبانی کامل از تمامی نسخه‌های ویندوز 10 و 8.1، وزن 135 گرمی و باتری لیتیوم یون داخلی و قابل شارژ، از دیگر ویژگی‌های عالی این ماوس است.مایکروسافت پیش از این و در هنگام انتشار بیلد 17093 از ویندوز 10 به معرفی قابلیتی تازه پرداخته بود که به دستگاه‌های مبتنی بر ارتباط بلوتوث اجازه می‌دهد با سرعت بسیار بالایی به این سیستم عامل متصل شوند و امکانات لازم برای استفاده را مهیا کنند. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی مایکروسافت این قابلیت در به‌روز رسانی بزرگ بعدی از ویندوز 10 تنها با یک کلیک در دسترس خواهد بود و دیگر نیازی به وارد کردن کد جهت جفت شدن دستگاه‌ها با یکدیگر نیست. اما استفاده از این قابلیت منوط به پشتیبانی دستگاه‌های مختلف است. مایکروسافت در آن زمان اعلام کرده بود که ماوس Surface Precision اولین محصولی است که این قابلیت را در اختیار کاربران ویندوز 10 قرار می‌دهد.

به این ترتیب کاربران می‌توانند به ویژگی‌های عالی این ماوس، امکان برقراری ارتباط سریع با ویندوز 10 را هم اضافه کنند. Surface Precision هم اکنون با قیمت 100 دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.